Of het daadwerkelijk een verbetering gaat zijn ga ik dit weekend merken. Dan zijn de materialen er en kan ik gaan testen.
Ik heb nu netten met een vierkante maas van 2,5 cm maar als ik daar 9 kilo in doe heeft hij dit in 4 uurtjes op. De mazen zitten over het hele net dus er steken genoeg sprieten uit. Door dicht materiaal te gebruiken met dus minder openingen hoop ik het uitdagender te maken.
De little bit tassen vind ik te duur om te proberen vandaar dat ik zelf iets ga maken voor lagere kosten (en ook gewoon omdat ik het leuk vind om te proberen), daarnaast zijn er andere eigenschappen tov reeds bestaande oplossingen die mogelijk voor anderen ook prettiger zijn.
Ik ben me er van bewust dat het misschien lastig is om er iets bij voor te stellen maar het leek mij toch fijn om een klein beetje marktverkenning te doen.