Het is weer zover, de paardjes thuis moeten worden ontwormd! Mijn merrie kennende zal het weer een heus gevecht worden om alles in haar mond te krijgen en ze trapt helaas niet in gevulde appeltjes, abrikozen, peren, noem maar op.
Omwille van omstandigheden kan ik er helaas geen uur achteraan gaan en mee worstelen om alles in 1 keer te geven (heb dagelijkse migraine-aanvallen en de oorzaak is nog niet bekend enz. dus vrees ik dat ontwormen er sowieso geen goed aan zal doen). Ik ken mijn merrie het beste en weet hoe ze reageert e.d. dus laat ik het liever niet aan iemand anders over (ze schopt namelijk naar voren enz.). Nu vroeg ik me af of ik de tube gel in bijvoorbeeld 2x zou kunnen geven. Dus vanavond een deel geven (in het begin lukt het altijd wel aardig, maar eens ze het eenmaal geproefd heeft begint het gevecht) en dan bijvoorbeeld morgen de rest van het ontwormingsmiddel geven?
Alvast bedankt!
Ik ga sowieso proberen een wortel uit te hollen en dan de tube leegspuiten in de mond. Ik zal idd oefenen met appelmoes tegen volgende keer.
Maar ja, het hoort erbij hé!