Ik ben al een tijdje opzoek naar een paard en een leuk plekje er voor.
Ik heb laatst me droompaard gezien die ik ontzettend mooi vind
Maar nu heb ik nog geen plek. Ik weet ook niet zo goed welke afspraken ik dan moet maken met me ouders die zeiden " Zoek maar een plek dan kijken we verder." De pension stal bij ons is op dit moment vol en een wachtrij van 3 jaar. De manege zit niet echt in mijn buurt of is bijna 500 per maand.
Iemand tips?
Btw ben nu bijna 15

Xx
) Het is altijd handig om al een plekje op het oog te hebben voordat echt een paard koopt of serieus contact hebt met de eigenaar. Weet je of er stallen of maneges in de buurt zitten? Dan zou ik eerst daar eens informeren. Hebben je ouders trouwens ook een budget wat ze aan stalling ed. uit kunnen/willen geven? Ook is een extra buffer achter de hand hebben ook niet verkeerd aangezien er altijd onverwachte kosten kunnen komen. Ken je geen mensen die een paard hebben waar je kan informeren? Of familie? Anders is inderdaad mp of fb een oplossing hier zal je vast wel groepen voor hebben. Maar ik denk wel dat het belangrijk is dat je samen met je ouders kijkt en ze je niet helemaal alleen laten zoeken. Succes
We hebben veel stallen en maneges in de buurt maar die zijn allemaal vol over echt ver over mijn maandelijkse budget. Ik zoek idd samen met me ouders die kijken ook of zie iets kunnen vinden en heb zeker heel veel hulp van andere paarden mensen die ik goed ken.