Na 15 jaar moet ik tot mijn grote verdriet een andere plek vinden voor mijn Ijslander van 20 jaar en zijn grote Tinkervriendin van 19 jaar. We moesten onze boerderij verkopen en het lukt maar niet een landje te vinden in de buurt van ons toekomstig nieuwe huis. Ze zijn gewend 24/7 buiten te lopen al of niet met schuilstal. vw mijn gezondheid zijn ze zeker al 3 jaar niet bereden/ aangespannen. Te jong voor het bejaardenhuis, te oud om te verkopen aan iemand die nog wilde dingen wil beleven, hoewel aandacht en licht werk natuurlijk prima is, mij te lief om ergens op een pensionstal te zetten en daar weg te kwijnen. Ideaal zou zijn een plek in een kudde aan zee ergens (Tinker heeft exceem, Ijslander gaat kuchen van droog hooi)....of zouden ze daar te oud voor zijn? wie heeft een goed idee?! Ik wil de zekerheid van een goede oude dag!
In welke regio zoek je wat? Op Facebook is een groep PN Ontmoetingsplek. Daar een oproepje plaatsen kan helpen een fijne plek voor ze te vinden waar ze 247 buiten kunnen zijn.
jbrouwer1
Berichten: 4
Geregistreerd: 16-07-18
Geplaatst door de TopicStarter: 17-07-18 21:36
Myrthe3 schreef:
Phoe. Wat doe je er nu mee? En waarom zouden ze niet op een pensionstal kunnen staan?
Ik heb nog 3 maanden dan moeten we echt weg.....ze worden helemaal gek in een paardenbox, nooit opgesloten gestaan, ze zijn onafscheidelijk...ik gun ze een paardiger leventje en nog 15 jaar 600 euro per maand betekent voor mij een baan er bij..dat gaat niet