Hallo Ik ga voor het eerst starten met mijn C pony En dan moet ik natuurlijk wedstrijdknotjes gaan maken maar hoelang moeten zijn manen hier eigenlijk voor zijn als ik met naald en draad ga vlechten? Groetjes Britt
https://www.youtube.com/watch?v=Y4Fc_I_dpHg&t=16s Dit filmpje is een uitleg over hoe je knotjes moet maken, daar kan je ook zien hoe lang de manen ongeveer zijn. Als de vlechtjes maar lang genoeg zijn om ze op te vouwen dan is het goed, of dat nou met elastiekjes of met naald en draad is maakt niks uit.
er staan veel filmpjes op youtube zeker daar eens kijken!! geloof ik maakt het niet zoveel uit hoelang de manen zijn. Als het maar geen fjordenkapsel is veel plezier en suc6 met je wedstrijdje!!
En het is een beetje een ongeschreven regel dat je een oneven aantal knotjes maakt. Het is het fijnst om knotjes te maken als de manen een handbreedte lang zijn,