Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Sclimpre schreef:Wij geven ook altijd een klein beetje stro erbij om te knabbelen.
Ongeveer 1 pak per week. Prijs tussen de 6 en 7 euro per pak van ongeveer 20kg.
eilleen333 schreef:Onderzoek uit Utrecht wees onlangs uit dat je op stro meer kans hebt op hoefproblemen vergeleken met vlas en zaagsel. Ik ga het artikel even voor je zoeken!
Edit:
Gevonden: https://www.uu.nl/nieuws/hoefproblemen- ... management
Laurievc schreef:eilleen333 schreef:Onderzoek uit Utrecht wees onlangs uit dat je op stro meer kans hebt op hoefproblemen vergeleken met vlas en zaagsel. Ik ga het artikel even voor je zoeken!
Edit:
Gevonden: https://www.uu.nl/nieuws/hoefproblemen- ... management
Mijne kreeg dan weer hoefproblemen op vlasDaarom ben ik overgestapt
noah14 schreef:Sclimpre schreef:Wij geven ook altijd een klein beetje stro erbij om te knabbelen.
Ongeveer 1 pak per week. Prijs tussen de 6 en 7 euro per pak van ongeveer 20kg.
Neem aan dat je dat niet voor stro betaald??
Ik betaal hier bij de welkoop voor een pak vlas dacht ik 7 euro per pak
En stro kost hier 2.50 euro per baal van ongeveer 20-25 kilo