Kostenschuilstal met opslag:

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
mie123gie
Berichten: 1319
Geregistreerd: 14-02-11

Kostenschuilstal met opslag:

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-06-16 16:58

Hallo,
voor school moet ik een project realiseren waarbij ik een bedrijfsplan/kostenplaatje voor een mini kinderboerderij bij een basisschool moet opstellen.

Nu loop ik bij mijn kosten berekening compleet vast bij de kosten voor de schuilstal.

De schuilstal moet ruimte hebben voor twee mini ezeltjes en geiten, dit is dus echt het schuilstal gedeelte. Binnen moet er twee vierkante meter zijn voor het binnenverblijf van twee konijnen koppels. Er moet binnen ook 3,6 (zeg voor het gemakt maar even 4) vierkante meter zijn voor het binnen verblijf van de kippen. Ook moet er binnen ook 10 vierkante meter ruimte zijn voor opslag. Aan het binnenverblijf van de konijnen moet een ren van 4 vierkante meter grenzen en aan het binnenverblijf van de kippen een ren van 7,2 vierkante meter.

Er is natuurlijk nooit een stal met die afmetingen dus dat betekend dat er zelf gebouwd/iemand ingehuurd zal moeten worden. Ik heb alleen dus geen idee wat het materiaal voor dit project zou kosten. Ik hoop dat bokt dit misschien beter in kan schatten. :)

Mona2008
Berichten: 300
Geregistreerd: 14-07-10
Woonplaats: Hof van Twente

Re: Kostenschuilstal met opslag:

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-06-16 20:48


Whild

Berichten: 3920
Geregistreerd: 26-03-03
Woonplaats: Limburg

Re: Kostenschuilstal met opslag:

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-06-16 08:13

Misschien kun je eens bellen met www.schuilstal.com voor een idee. Wel gelijk even erbij vermelden dat het voor een fictieve opdracht is, dat zullen ze wel zo op prijs stellen. :)

Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

Re: Kostenschuilstal met opslag:

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-06-16 16:52

Loop even een gamma, hubo, praxis etc binnen, ga naar de hout afdeling en voila.. ;) Zolang je een groffe schatting kan tonen voor je berekening zal het vast wel goedkomen met je huiswerk :)
Qua arbeidskosten houd je tussen 30 en 65 euro per uur aan. Zeker een ZZP is niet zo heel duur. Mag je zelf een gok doen hoe lang iemand er mee mbezig zal zijn. Succes!