Ik zit te twijfelen of ik van stalling zou veranderen ik zou even de voordelen en nadelen op een rijtje zetten.
Stalling 1 (huidige stalling)
Voordelen:
- Paarden 9 uur per dag buiten.
- Lekker rustig je rijdt 's avonds bijna altijd alleen
- Ruime zadelkast
Nadelen:
- Eigenaar heeft niet veel kennis van paarden
- Paarden worden op een hele smalle pad losgelaten om naar de wei te rennen, wat ik al een aantal keren bijna heb zien misgaan (denk aan been bijna in draad door bokken)
- Geen uitrijmogelijkheden
- Geen luisterend oor naar wat jij eventueel te vertellen hebt over je paard of wat je anders wil
- Geen kwaliteitsvol grasland (paard word zo de hele dag van een kale weide naar een heel lang grasland gezet, wat ook niet gezond is)
- Overdag niet kunnen rijden, omdat het andere paard waar de mijne bij staat absoluut niet alleen kan staan en draaien met mijn paard op het gangpad om het hek te sluiten lukt ook niet omdat het gangpad zo smal is.
Stalling 2 (waar ik misschien naar toe wil)
Voordelen:
- 2 ruime binnen en buitenbakken
- Poetsplaatsen met warm en koud water/ solarium
- Elke week wedstrijd op locatie dus niet meer zo vaak de deur uit
- Geweldige uitrijmogelijkheden
- Veel verstand van paarden
- Paard word aan de hand buiten en binnen gezet
Nadelen:
- Kleine zadelkast ( ik heb veel spullen

- Paard komt 4 uur per dag buiten (wat ik nog niet echt als heel erg nadeel zie)
- Drukke stalling, maar ik heb ook de mogelijkheid overdag te rijden wanneer het rustiger is.
Waar zouden jullie voor kiezen? Ik weet dat ik de beslissing uiteindelijk zelf moet maken, maar ik was benieuwd waar jullie voor zouden gaan. Misschien dat het me een beetje helpt bij mijn keuze.