Wij zouden graag weten wat Bokt denkt van onze stalling en wat ze hier voor willen geven. -Schuilstal -Deels verhard met voerplek/slowfeeder -Goed gedraineerde paddock met mini track (paddock paradise) -Drie weilanden (half hectare totaal) met bio-ron gras -Dichtbij (nog geen 5 min stappen) vereniging met goede buitenbak (kosten per jaar rond de 70,-) -Kwartier stappen naar het bos met mooie paden naar Ginkelse heide (uur rijden) -Opslag voor hooi -Zadelruimte -Rustige plek met veel toezicht -Gelegen in Wageningen
Het zal dan gaan om een plek voor 2 kleine pony's tot 1,30m (voorkeur) of 1 paard en 1 Shetlander. Die zullen komen te staan met een Tinker ruin. Hooi en voer is voor eigen rekening, alles (behalve eventueel ochtend/avond portie hooi) moet zelf gedaan worden.
Hoor graag van jullie wat jullie hier voor zouden betalen.
Groetjes fam. Jacobs
Elisa2
Berichten: 44509
Geregistreerd: 31-08-04
Geplaatst: 25-05-15 10:20
Ik denk per paard...E150,00....pony's wellicht minder.
nathalie_v
Berichten: 3479
Geregistreerd: 09-07-06
Geplaatst: 25-05-15 10:23
.
Laatst bijgewerkt door nathalie_v op 07-04-22 21:50, in het totaal 1 keer bewerkt
huppiejuppie
Berichten: 74
Geregistreerd: 11-01-08
Geplaatst: 25-05-15 10:26
Eens met Nathalie: ik woon in Zuid Holland, en hier zou je voor een dergelijke plek max 200,- kunnen vragen. In Wageningen zullen de prijzen wat lager liggen, dus 125,- à 150,- lijkt mij redelijk. Klinkt trouwens wel als een fijne stalling hoor!
Kijk, dat is dus precies wat ik mij afvroeg. We zitten nu op 50 per paard,- excl alles, of dat hadden mijn ouders bedacht. Maar ik vond het zelf aan de lage kant!
Ik vind de prijzen die hier genoemd worden best hoog. zit zelf ook in de regio en betaal 155 euro. Dan heb ik binnenbak en buitenbak en wordt er s winters gevoerd. Zomers voer voor eigen kosten.
Ik zou op 70 per maand gaan zitten. En wat doen jullie met mest ruimen? Aangezien paard en pony(of twee pony's) samen met de tinker komen te staan. Wie ruimt het wanneer? Bovendien, als zij willen bijvoeren en jij wilt dat niet? Hoe doen jullie dat met hooi en dergelijke. Dat vind ik nu niet duidelijk uit het verhaal naar voren komen. Aangezien de mensen die komen zelf hooi moeten halen. Maar ze wel met zijn drieën op 1 stuk komen te staan.
tita
Berichten: 19846
Geregistreerd: 29-08-06
Woonplaats: Breda
Geplaatst: 28-05-15 06:42
Geen echte stal.
Dus krachtvoer en hooi zelf betalen. Neem aan dat je stro niet eens nodig hebt.
N Daar betaal je in zuid Holland geen 200€ voor. Ik zou we niet eens willen staan, krachtvoer kost je al gauw 30-80€ pm en hooi 40-100€ pm Ik zou al 150€ kwijt zijn aan voer voor mijn paard. Dan moet ik nog de grond betalen?
Is 50€ meer dan genoeg , je biedt enkel weide. En weide heb je hier tussen de 50-70€pm
Eten is voor eigen rekening maar ze staan wel samen in kudde? Dat wordt wel heel lastig, niet? Anders moet je ze gescheiden houden, maar of jij dat wilt is iets anders
Waarom is hooi samen delen lastig? Altijd gedaan en geen problemen mee gehad, een van onze paarden is overleden en ik ga met mijn pony verhuizen naar Duitsland vandaar dat we opzoek zij naar iemand die de plek kan vullen.
Water/onderhoud is voor onze kosten, overig voor de eigenaar. Maar waarom moet ik ze gescheiden gaan houden? Kunnen toch prima samen eten? Daarom gaat mijn voorkeur uit naar Shetlanders of een ander klein ras wat net zoals de Tinker schraal gevoerd moet worden.
En het is wel meer dan enkel weide wat wij bieden, hier in de omgeving is het ontzettend lastig een plek met schuilstal te vinden en waar ze nog droog staan in de winter. Plus het feit dat je niet op een grote stal staat, aka minder onrust voor de paarden.
Maar komen een boel verschillende meningen boven, dat is duidelijk. Heel afhankelijk dus van wat iemand verwacht op een stal.
Ik denk dat je juist bij mensen uit de paard natuurlijk hoek moet zoeken - en zo te zien aan jullie opzet past dat prima. Klinkt als een ideaal plekje en daar mag je best wat voor vragen. En mensen die hun paarden vol stoppen met krachtvoer, wil je eigenlijk nieteens hebben... Shetlander 50 Euro - Paard 150 Euro - 2 pony's ieder 100 Euro, dat is vlgs mij reeel.
meggiemeg
Berichten: 12641
Geregistreerd: 08-04-04
Woonplaats: gelderland
Geplaatst: 28-05-15 08:49
Denk dat de meeste bedoelen je moet je eigen hooi betalen maar een ander paard eet daar van mee. Het ene paard eet nu eenmaal meer dan een ander. De een eet een poosje en is er klaar mee en de ander blijft door eten. Voor alleen een stukje weidegrond zou ik voor een pony ook niet meer dan 50 euro per maand over hebben en voor een paard 75 euro.
Ik zou er absoluut niet meer dan 100 euro per maand voor een paard voor over hebben. Je zit niet in de randstad en het is enkel weide inclusief kleine extra qua schuilstal. ik betaal 175. Heb stal, weide, binnenbak. 2x buitenbak (spring en dressuur) en alles wordt gedaan. Inclusief hooi en stro. zelfde soort omgeving als ts
Wow, Ik vind de prijzen die hier genoemd worden helemaal niet reëel eigenlijk.
Want technisch gezien betaal je alleen voor de grond en de schuilstal en voor de rest moet je alles zelf doen.
Ik sta in de zelfde regio en ik betaal 165. Daarvoor heb ik een stal, een buitenbak, een poetsplaats en een wasplaats, plek voor mijn trailer en krijg je een kast voor je spullen. Voor de rest word er gevoerd, worden de paarden binnen en buiten gezet, worden de stal en weide afgemest, worden dekens gewisseld etc etc etc... Oh en het voer zit ook nog inbegrepen.
Ik persoonlijk zou niet meer dan 50 euro willen betalen voor deze grond.
Solleke_Noah
Berichten: 11676
Geregistreerd: 22-11-07
Woonplaats: België
Geplaatst: 28-05-15 09:11
Als je zelf hooi en voer moet kopen, dat loopt in de winter snel op... een halve hectare weide, is ook snel uitgeput met drie paarden, dus misschien ook bijvoeren in de zomer?
Voor 90 euro stond ik hier bij de boer met mijn paard, hooi incl. Enkel krachtvoer zelf kopen. Was ook een inloopstal met verhard stuk aanwezig, hooiruif, water, etc.
50 euro/paard wat je ouders voorstellen lijkt me realistisch.
_Annemiek
Berichten: 1247
Geregistreerd: 04-06-11
Woonplaats: Huissen
Geplaatst: 28-05-15 09:14
kun je niet zelf hooi inkopen en brok zelf laten aanschaffen, is voor mensen toch veel aantrekkelijker, ze hebben zelf de knip in de hand en niet veel omkijken meer naar, doe je de prijs iets omhoog voor werkuren die je hebt. en mest ruimen moet de persoon dt zelf doen?
ik zou 100/150euro per paard doen maar dan wel:
Inclusief hooi en mesten van de weide.
excl brokken.
je vraagt nu 50euro per paard waar jullie blijkbaar goed mee kunnen vinden, doe er 50/100euro bij en je hebt geen gezeur met ander mans hooi etc etc.
vilheide
Berichten: 1612
Geregistreerd: 20-01-06
Woonplaats: Veenendaal
Geplaatst: 28-05-15 09:16
Ik zou de prijs inclusief hooi doen, alleen krachtvoer voor eigen kosten. Ik heb een fjord en shet in pension staan. Paddock met inloopstal, bos op 100m, kleine rijbak, 24/7 buiten, inclusief hooi en krachtvoer. € 175,- voor de fjord en voor de shet € 100,- per maand. Voeren wordt door ons gedaan, uitmesten doen we volgens mestrooster.
Laatst bijgewerkt door vilheide op 28-05-15 09:36, in het totaal 1 keer bewerkt
beatje
Berichten: 5970
Geregistreerd: 05-02-12
Geplaatst: 28-05-15 09:30
Ik heb een gelijkaardige stalling maar wel alles inclusief ,hooi en voer .Mesten en voeren doe ik ook.Wij zitten aan de randstad en vragen 140 euro per paard.
Ik vind eerlijk gezegd 50 euro voor een shet wel redelijk ,uiteindelijk betalen ze voor een kale stalling.
Even ter vergelijking, ik huur een weiland van iemand: - Een half open stal - Hooi opslag - Hok voor mijn eigen rommel - Betegeld stuk, vrij ruim - Water is inclusief - 1,5 hectare
Ik doe alles zelf, van onderhoud tot verzorging etc. Hij voorziet mij alleen van nieuwe onderdelen mocht er iets stuk zijn / toe aan vervanging.
Ik betaal €25,-, dit is dan weer goedkoop. Maar meer dan €75,- zou ik echt niet betalen.