Al een tijdje zit ik met een probleem: mijn paard plast op stal in haar drinkbak. Tenminste.. dat vermoeden heb ik

We dachten eerst dat de katten het op haar drinkbak hadden gemunt, maar toen ik vanavond op stal kwam zat haar drinkbak echt tot het randje vol met een geel goedje met wit schuim er op. Het voelde zelfs nog warm..
Gevolg: ze drinkt er niet meer uit en valt haar drinkbak zowat aan op het moment dat ik het aan het schoonmaken ben. Daarna bleef ze ook heel lang drinken en had ze zelfs geen oog voor een wortel (dat is nog nooit gebeurd

Heeft iemand hier ervaring mee? En wat zal ik hier aan kunnen doen? Zal het werken om de bak hoger te hangen? Of drinkt dat te moeilijk voor haar?
Ter informatie: het is een automatische drinkbak met zo'n neus klepel. De stal is vrij ruim en ze staat er alleen 's avonds en 's nachts.
Alvast bedankt voor het meedenken
