Bedankt!!
Als ik dan het sealen en afleveren bij hun thuis optel ( was dan €30 om bij hun te leveren namelijk) is het dus 25- per pak wat ze aan de loonwerker kwijt zijn. Dan is het dus €15- euro wat ze overhouden voor het snijden, draaien en gras ( wat over was)
Laatst bijgewerkt door Lynn_Nikita op 18-09-14 16:06, in het totaal 1 keer bewerkt