het hout uit een zagerij is over het algemeen wel heel fijn, dat lijkt me niet zo fijn voor de paarden , dat stof lijkt me niet gezond voor de longen. Zeker niet als het echt bedoelt is voor bodembedekking.
elenaMM77 schreef:heb je geen houtzagerij in de buurt?
wij haalden daar altijd een paar emmers voor het konijnenhok. voor hun is het afval, dus grote kans dat je zo een aantal kuipen eruit mag halen iedere paar dagen.
beetje afhankelijk van wat bezorging kost, denk ik dat een bootje huren en de boel over varen goedkoper is?
toevoeging, je moet wel opletten dan dat het niet te fijne troep is en dat je het van de 'verse' zijde haalt (daar waar het dus stort).. anders zit je met een stofbende (je zou kunnen zeven en alleen het grove spul meenemen, maar dan ben je wel heel lang bezig).. Weet niet in hoeverre het slecht zou zijn voor paarden verder, mijn knijnebeestjes deden het er prima op.