Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Kirrr schreef:Elke avond even gaan grazen in het begin en dan tijdens het weekend een aantal uur buiten.
Afhankelijk van je paard zen reactie, kan je dan bijvoorbeeld na een verlengd weekend ze vanaf de eerste dag dat je moet werken een hele dag buiten laten.
MelissaV schreef:Zoveel gras staat er nu ook weer niet op die weilanden. Als ze in de zomer 2 weken op een groot weiland gezet kan worden zonder kwaaltjes kan ze die 10u per dag toch ook aan. Ik heb liever een blij paard dan een ontploffende bom omdat ik zonodig aan de hand moet grazen met haar.
MelissaV schreef:Ik zet haar gewoon geen week stil.
Kort in de zin van afgegeten door andere paarden.
Draad verzetten is geen optie gezien daar enkele pensiongasten staan die zoiets niet laten staan en het in hun eigen weide zetten.
Femek2902 schreef:Wij hebben nu pas de manegepony's ook van 24/7 op stal naar +-8 uur op de wei gezet. Dit hebben we ook gedaan zonder op te bouwen of iets, gaat helemaal goed. Dus je kan hem gewoon van stal op de wei zetten, zonder problemen hoor. Ik zou alleen oppassen als het een pony is die al veel te dik is.