Onze bak ligt op veengrond, waardoor de boel inklinkt. Nu is de bak (4 jaar na aanleg) 2 weken geleden losgetrokken met een cultivator zodat het water weer weg kan. Dit is echter zodanig diep gegaan dat de paarden er ook nu nog tot net boven hun koten in wegzakken.
Ik wil de bovenlaag dan ook weer wat steviger krijgen en had bedacht om dit te doen met de bakvlakker achter de trekker. Ik vraag me alleen af of die zich niet in zal graven? Zijn er misschien nog andere goede ideeën? Mijn vader dacht eraan om gewoon met de trekker heen en weer te rijden en de wielen het werk te laten doen.
De paarden hebben er van de week ook in liggen rollen, je ziet dan dat hun gewicht genoeg is om de bovenlaag weer voldoende stevig te krijgen (circa 450 kg).