Angela schreef:De vraag is inderdaad eerst: wat zijn je voorzieningen? Heb je op z'n minst binnen de mogelijkheid te wassen met lauw/warm water? Zo niet: niet aan beginnen als het vriest, wacht tot het een graad of 10 boven 0 is. Zo wel: zorg dat je dekens klaar hebt liggen, en was je paard stukje voor stukje. Dus deken wegklappen, daar wassen, zo droog mogelijk wrijven met een handdoek, deken terugleggen, en volgende stukje wassen.
De manenkam is echt een kwestie van heel goed inzepen, wassen (met je vingers tot de haarwortels) en uitspoelen. Was het zowel vanaf de linkerkant, als vanaf de rechterkant.
Je probleem mbt het hoofd begrijp ik niet?
Verder was ik mijn paard altijd door het sop erin te rossen met een harde borstel, en ook met een harde borstel (met de haren mee) het sop er weer uit te spoelen. Voor het wit krijgen van mijn paard gebruik ik betadineshampoo en yellow out shine in (CM). Weet niet welke kleur je paard heeft?
Bruin
En ik sta op een luxe stal idd met alle voorzieningen , heeft dikke dekens, en een wintervacht