Mijn paarden zeker 4x per week in de stapmolen 's winters, terwijl ze gewoon van 8 tot 18 uur buiten staan. Ene heeft artrose en dan is stappen heel goed.
De andere wil liever niet zonder z'n vriendinnetje (die met artrose) buiten blijven.
De derde rij ik fanatieker en mag altijd uitstappen in de stapmolen, is goed voor de pezen op het harde stappen en fijn voor hem dat het zadel eraf is en een zweetdekentje erop
En de laatste is te klein om te rijden, dus voor z'n conditie/figuur goed om beetje extra te bewegen
Ideaal die stapmolens 
Polly schreef:Ik weet niet wat jullie paarden doen als ze de hele dag buiten staan maar die van mij is echt niet de hele dag aan het rondjes lopen.
Ik zet hem in de molen om gewoon even lekker in beweging te zijn, daar is onze stapmolen ook voor bedoeld.
Inderdaad, hier staan ze 3 kwart van de tijd gewoon stil buiten hoor
edit: trouwens als je echt zinvolle beweging wilt geven in de stapmolen is het aan te raden om de snelheid zo te zetten dat ze flink doorstappen
(ik zie vaak bij anderen dat hun paard er maar beetje in rond sjokt)