Maak knappe foto's, zorg dat het paard in goede conditie is en zet er een prijs op die past bij zowel de capaciteiten en uiterlijk van het paard én past bij de tijd waarin je het wilt verkopen.
Maak een tekst die het paard correct beschrijft zonder te lang te zijn.
Vermeld iig vader, moedersvader, stokmaat, leeftijd en waar het paard geschikt voor is (en als het niet geschikt is voor beginnners, vertel dan waarom niet).
Nou ja, en dan zorg je dat je een advertentie plaatst. Sporthorses en marktplaats zijn veel gebruikt, maar via Startlijsten kan je ook adverteren en zo zijn er nog wel wat sites. Er is ook Boktmarkt.
Zorg ook dat je telefonisch bereikbaar bent voor vragen, lees je e-mailbox regelmatig uit en zorg er ook voor dat eventuele kijkers makkelijk in de bak kunnen rijden (heb je geen bak of staat die regelmatig blank, regel dan een binnenbak).