Graag zou ik wat tips kunnen gebruiken.
Ik wil graag de paarden een verrijking geven. Ik ben daar al een tijdje (weken-maanden) over aan het brainstormen en merk dat ik in het cirkeltje van voedselverrijking blijf hangen.
Voor de mensen die iets minder bekend zijn met het fenomeen 'verrijking' zal ik enkele bekende categorieën geven, je hebt zoal: de eerdergenoemde voedselverrijking, zintuigelijke verrijking (bv. op gevoel-gehoor-geur), sociale verrijking (contact met soortgenoten), omgevingsverrijking (bv. een meer natuurlijker habitat vormen) en trainingsverrijking, zijn wel veelgebruikte.
Nu staan de paarden al volgens het 'padock paradise' principe, dus qua sociaal contact, voedselbehoefte en bewegingsvrijheid ect. zit het wel goed. Maaar het kan altijd beter/leuker/uitgebreider vind ik

Ik hoor graag jullie ideeën!
Ik kan ook nog wel meer voorbeelden noemen of ideeën die ik al heb staan, maar wil ook graag jullie blanco tips horen

Hopelijk staat het topic hier goed, weet niet waar het anders beter past, maar mocht het verkeerd staan, excuses!
