Suzan schreef:Als je zadel niet goed past, NIET MEE DOOR RIJDEN! Dat is vragen om nog veel meer problemen en kosten.
Haal er een goede zadelmaker bij die met verschillende merken zadels komt passen bij je paard. Ik mocht mijn zadel ook een lang weekend kunnen uitproberen. (heb mijn zadel bij Fugers in Soest gekocht)
Thorowgood heeft een paar types die geschikt zijn voor paarden met weinig schoft en een brede rug. Toch zou ik er zelf voor kiezen om verschillende merken te proberen en ik denk dat de importeur van Thorowgood alleen met Thorowgood zadels aankomt.
succes ermee.
Thorowgood heeft meerdere merken en door Fugers zit ik, en met name mijn paard, nu in de problemen
Heb toen ik mijn paard kocht meteen Fugers erbij gehaald. Mijn kieffer paste duidelijk niet. Die heb ik ingeruild voor een nieuw passend zadel. Nahja, ingeruild? Er moesten een heleboel euro's bij.
Nu blijkt dat zadel helemaal niet te passen.
Het lijkt mij duidelijk dat ik dit zadel niet meer op mijn paard leg.