Het topic leek me hier wel op z'n plek, zo niet zie ik het vanzelf verplaatst worden.
Ik wil binnenkort, eigenlijk voor de winter echt gaat beginnen, de stal van mijn pony helemaal schoonmaken, houd dus in , tralies, betonnen vloer, stenen muur achterin de stal, de zwarte zijkanten van de stal'schotten'.
Nu heb ik gekeken op paardendrogist.nl en zit ik momenteel te kijken op HorseTopShop.nl , maar het is mee niet echt duidelijk wat ook veilig voor mijn pony is.
Als ik de stal helemaal schoon heb gemaakt, wil ik het gewoon laten drogen zodat ik er nieuw vlas in kan , en niet dat mijn pony slecht word van het middel wat ik gebruikt heb.
Daarbij staat er ook nog een buurman naast mijn pony, dus als er iets onder de stal doorloopt, kan ik het niet weg krijgen bij zijn buurman, dus het moet geen spul zijn wat schade aan kan brengen natuurlijk.
Dus gewoon een veilig ontsmettend middel

Mijn vraag is dus, wat gebruiken jullie, gewoon een huishoudelijk middel of een speciaal middel?
Ik kon geen actief topic hierover vinden.
Groetjes Suus.