Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
No_No schreef:Dan heb je wel mazzel denk ik! 1 euro per baal vind ik heeeeeeel laagJe hebt toch wel een hele voorraad aangelegd?
tiwi1969 schreef:Twee weken geleden was ik bij de voer handel en daar hing buiten al een mededeling dat vlas flink duurder was geworden...
Ik betaal trouwens als 8,50 voor een baal zaagsel, als daar meer vraag naar komt wordt dat vanzelf ook duurder.
daNiielle_ schreef:Geld dat ook voor stro korrels?
Misschien stomme vraag.
Sjors493 schreef:tiwi1969 schreef:Twee weken geleden was ik bij de voer handel en daar hing buiten al een mededeling dat vlas flink duurder was geworden...
Ik betaal trouwens als 8,50 voor een baal zaagsel, als daar meer vraag naar komt wordt dat vanzelf ook duurder.
ja dat is waarr, maar sta jij altijd al op zaagsel?