Ik heb geen idee wat het is, maar plassen paarden altijd op dezelfde plek dan Anders keer goed doorzaaien en mesten. (en dan paarden er tijdje niet op laten)
joyce B
Berichten: 16517
Geregistreerd: 06-08-01
Woonplaats: Net buiten een gehuchtje bij het bos ;)
wat kan helpen is die plekken (zodra je merkt dat het geel begint te worden) regelmatig goed sproeien, vooral als het lang droog en zonnig is ('s avonds is de beste tijd, dan kan het gras niet verbranden)
Als het eenmaal kaal is zou je het misschien kunnen kalken in het najaar en dan bijzaaien zodat je het volgende voorjaar weer een groene grasmat hebt.
sproeien zal helaas niet gaan met zulke grote oppervlaktes
kabwan
Berichten: 788
Geregistreerd: 21-05-09
Geplaatst: 07-07-11 22:53
Door de scherpe stoffen in de plas, brand het gras kapot. Probeer de plekken goed nat te houden met water en als je sproeit doe het niet op de momenten van de dag dat het warm is. Als de zon het felst schijnt, schroeit het door het water nog sneller kapot. Dus 's morgens of 's avonds na de warmte.
Joyce B was me al voor.
sylvia792
Berichten: 39
Geregistreerd: 11-10-07
Woonplaats: Hilversum
Geplaatst: 08-07-11 19:52
ik had het zelfde in mn landje, snap ik ook hoe dat komt, logisch eigenlijk dat het door plas komt...