Ik ken iemand, en die heeft een jong paard. Als ik mee ga met wandelen in het bos, en we komen bij een stuk met veel zand, en daar gaan we stilstaan, wilt dat paard gaan rollen. Ze kan hem makkelijk tegenhouden, maar laat dat paard zn gang gaan, omdat ze vind dat het niet veel kwaad kan, als er geen mensen in de buurt te zien zijn. Maar wat is jullie mening er over?
Tamara
Berichten: 10449
Geregistreerd: 20-07-01
Geplaatst: 31-08-03 19:27
Lijkt me niet slim, als ie zometeen onder het zadel is (weet niet of ie dat al is, denk van niet) en je gaat buitenrijden en komt een stuk met veel zand tegen, is de kans groot dat ie daar ook gaat rollen. En als je er dan bovenop zit en hij gaat met zadel en al rollen.... Lijkt me niet fijn!
Rainie
Berichten: 9123
Geregistreerd: 01-05-03
Woonplaats: Nuenen
Geplaatst door de TopicStarter: 31-08-03 19:28
Ja, maar als je niet wilt dat dat paard rolt, en je loopt verder, sjokt ie je ook braaf achter na.
Oscar
Forumcoördinator
Berichten: 136892
Geregistreerd: 23-09-01
Woonplaats: Braboland
Geplaatst: 31-08-03 19:30
Lijkt mij ook geen goed idee ! Om dezelfde reden als Tamara al aangeeft. Sommige paarden zijn prima in staat om "werk" en relaxen in het zand gescheiden te houden, maar er zijn ook paarden die niet snappen dat het niet mag met zadel op, en dan is er echt een probleem.
Ode
Berichten: 1537
Geregistreerd: 23-06-03
Woonplaats: velsen
Geplaatst: 31-08-03 19:38
Ik vindt het ook geen goed idee. Als je met je paard bezig bent moet hij op jouw letten en niet zijn eigen gang gaan vindt ik.
En wat Tamara al zegt,de kans is groot dat hij het ook zal proberen als er een zadel op ligt. Want hij mocht toch altijd rollen in het zand?