Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

gijsenkim schreef:Ik speel wel eens tikkertje, of ik ga ineens van een verzamelde arbeidsgalop keihard door de bak sjeezen......... erg leuk worden ze ook enorm attend en actief van
Als ik door de bak ga rennen rent Piropo achter mij aan, sta ik stil staat hij ook stil, en dan draai ik me om, ga achter hem aan en dan loopt hij echt zo heel vrolijk uitdagend met bokkensprongen weg


fsoudan schreef:Guus speelt vaak met mij![]()
Vanmorgen ben ik en stukje met hem gaan lopen, dan heeft hij de gewoonte om mij omver te willen duwen met zijn hoofd, ik duw dan terug dat is voor hem dus spelen.


Dit spel heeft ze heel snel geleerd en ze wordt er heel vrolijk en alert van!
Of een bal ja, op kamp deden we ook ponyvoetbal. Had je in je hand een stok, moest je een grote bal naar de overkant duwen/slaan. Moet met 2 partijen, erg leuk!