Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Prisca schreef:Maare moeten jullie ook voor de afvoer zorgen?. Of doet de stal dat?. Vind het maar een rare regeling.
Bailey_4ever schreef:strokorrels!topspul echt waar.
Je gooit een aantal zakken korrels in de stal ( stuk of 6,7 afhankelijk van groote stal) giet er de aangegeven hoeveelheid water over en de korrels vallen uit elkaar waardoor je een fijne, zachte bedekking krijgt.
Eerlijk gezegd doen wij er nu geen water meer overheen omdat we ontzettende smeerkezen hebben en de korrels door het vocht van de pies en mest zelf al uit elkara vallen. En ik moet zeggen, we doen er nu nóg langer mee. En het is heel eenvoudig uit te mesten. Honderd keer fijner als vlas, ik zweer hierbij
edit: ze kunnen het trouwens ook niet etenze nemen weleens een paar happen maar kunnen het niet wegkrijgen en dus spugen ze het weer uit.