Er een andere pony bijzetten. Een paard is een kuddedier
veronique56
Berichten: 85
Geregistreerd: 14-10-05
Geplaatst: 29-07-10 12:09
Het allerbeste is en blijft natuurlijk een soortgenootje bij hem zetten. Voor de rest kun je een heleboel spullen kopen o.a. ballen enz. maar als je deze in de wei legt dan is dat hooguit een paar dagen interessant. Daarna zal je pony zich opnieuw gaan vervelen.
succes.
Jel_95
Berichten: 110
Geregistreerd: 04-05-09
Woonplaats: friesland
Geplaatst door de TopicStarter: 29-07-10 12:14
helpt het ook dat je een ezel erbij zet voor een vriendje???
idd een maatje erbij zetten, dit hoeft geen paard of pony te zijn, een ezel of zo kan ook, een vriendin van me die heeft een aantal geiten erbij staan gaat ook prima
shannonmacey
Berichten: 57
Geregistreerd: 21-06-10
Geplaatst: 03-08-10 21:23
Pony, ezel, geit of zelfs kippen.....alles beter dan skippyballen etc. Je kan voor heel weinig geld en vaak gratis een leuk shetje opduikelen. Ik kreeg er eentje gratis van iemand die er geen tijd meer voor had en ik zou haar voor geen goud meer weg doen, ze is niet alleen het beste maatje van mijn paard geworden maar ook het zonnetje in de wei! p.s. ze hebben nu samen een skippybal!