Toen we er na een week op zouden wou dit niet hij ging aldoor steigeren , dus de inrij meneer weer opgebeld, en die kwam nog, weer eens een week later langs ,en hij kwam er wel op maar dit uitte in een rodeo en daarna was het goed, netjes rondgereden etc. Toen heeft hij hem weer een paar dagen meegenomen , en toen was het weer goed ik heb er nu 2weken bijna elke dag opgezeten en dit ging heel goed .
Tot vanavond ik was aan het rijden en meneer wou niet in galop dus een tikje met de zweep toen bokte hij dus nog een tikje want bokken mag natuurlijk niet en toen kop tussen de benen en gaan met die banaan dit kon ik dus niet volhouden en heb lekker zand gehapt mijn nek heeft een lekkere klap gehad
auw.maar goed wou er wel gelijk weer op maar ik kon er niet opkomen weglopen en steigeren , toen heeft iemand anders het nog geprobeerd en zij hing eroverheen maar hij bleef huppen en ze viel er zo aan de andere kant weer af ben nog een hele tijd bezig geweest maar hij wou ons er gewoon niet weer op hebben , wat moet ik nou ik weet haast wel zeker dat als ik erop kom het eerst rodeo wordt, hij zal het zeker weer proberen en dit kan ik dus niet uitzitten is nu wel gebleken . heeft iemand goede tips ik heb eigenlijk geen zin om weer die inrij meneer lastig te vallen , maar ik wordt hier aardig moedeloos van .
nou, dat is echt niet het geval. Niet verkeerd bedoelt overigens.
. Ik hou jullie op de hoogte als iemand het tenminste interesant vind om te wetenhoe het gaat , marita in elk geval wel