Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
BrankaZ schreef:Het lijkt mij dat je dat kan vastleggen in de overeenkomst met de gemeente (duur overeenkomst, opzegtermijn, e.d.). Verder het bestemmingsplan in de gaten houden. Wat is de bestemming? Als dat bebouwing is kan je er vanuit gaan dat de huur tijdelijk is omdat er gebouwd gaat worden. Is het een agrarische bestemming, dan zal je niet snel weg moeten. Alleen als het bestemmingsplan wordt aangepast. Dat is iets dat niet van de ene op de andere dag voor elkaar is met alle inspraak- en bezwaarprocedures, etc.

momo_lover schreef:dan gewoon doen een leuke goedkope omheining erom en je hebt voor weinig geld een leuk plekje vraag wel even of je een schuilhut mag neerzetten.
Bij ons wordt dit gedoogd ook als we bijbouwen zolang we het maa netjes houden.
deedee19 schreef:Wij hebben het zo jaren gedaan (al vanaf mijn vader dus zo'n jaartje of 30) Twee jaar geleden moesten we weg. Heel jammer, maar toch lang van genoten.
Fehaflits schreef:wij hadden ook een stuk gemeentegrond en zijn daar na een jaar weggestuurd, dat is wel iets waar je rekening mee moet houden. Ze gaan er een school bouwen, maar dat is nu al 1 jaar geleden en er is nog niets aan gedaan.




