Echter gisteren zat ik op een paard wat een complete rodeo weggaf, en ik had weer sportschoenen aan, van die Puma-schoenen met zo'n overhangende flap (helemaal stom natuurlijk).
Dat paard ging zo tekeer dat ik alles moest doen om te blijven zitten, en ik op een gegeven moment met mijn voet zover door de beugel schoof, dat die flap er ook doorheen ging, en ik met geen mogelijkheid mijn voet meer teruggeschoven kon krijgen. Echt alles wat ik kon doen was bidden dat ik bleef zitten, wat ik gelukkig ook deed, ik denk dat het anders heel wat erger had kunnen aflopen
Na deze goede les, ben ik eens gaan kijken voor beugels waar je niet doorheen kunt.
Vandaar dat ik me afvraag of er ook beugels te krijgen zijn met een dichte voorkant, ik dacht namelijk dat ik er wel eens van gehoord had hier op bokt, maar ik kan het niet meer vinden.
Wie heeft er zulke beugels, en hoe rijd het? En waar kan ik ze eventueel krijgen?
Het is maar een hint.... 
, waardoor veel schoenen blauwe plekken en dode voeten veroorzaken.