Wel, zoals er in de titel staat.. ben benieuwd of jullie tips hebben om het knippen en het trekken van manen gemakkelijker te maken. gebruiken jullie bepaalde truukjes ofzo?
euhm.. makkelijker maken? sjah.. vind het persoonlijk niet heel moeilijk.. ik doe alleen trekken.. gwoon trekkammetje, droge manen.. en trekken maar.. natte manen snijden in je vingers.. vind ik andere tips heb ik eigelijk niet.. sorry
hinta
Berichten: 626
Geregistreerd: 23-02-09
Geplaatst: 12-01-10 21:55
gewoon lekker laten groeien. en als het echt niet anders kan, kun je ze snijden of knippen.
jij gaat toch ook niet naar de kapper om je haar er uit te laten trekken?
Ik knip de manen van Axel ook zelf. Niet echt moeilijk ofzo, gewoon omhoog kammen en zoals de kapper knipt, knippen. Ik knip het echter, omdat Axel van die dunne manen heeft en er anders helemaal niks meer van over blijft, kwa trekken. Maar goed, je kan uiteraard ook de manen laten groeien. Scheelt natuurlijk ook weer tijd en is natuurlijk niet moeilijk!
denk dat er weinig truukjes voor zijn. behalve het niet helemaal kaars recht afknippen, want dat ziet er heel onnatuurlijk uit. ik knip de dode puntjes er wel eens af en dan knip ik omhoog zeg maar. dus de schaar schuin en dan willekeurig overal een knipje. dan behoud het de natuurlijkheid meer.