Ben even aan het kijken met welke kosten ik rekening moet houden. Maar ben aan het twijfelen of ik niets vergeet.
Stalling (incl. voer, kuil, stro, uitmesten) Hoefsmid Inenting Tandarts Verzekering Kosten die niet door de verzekering worden gedekt Jaarlijkse bijdrage KWPN Lessen
Volgend jaar komt hier het KNHS bij voor de startkaart en de wedstrijden.
Maar heb ik zo aan alles gedacht of moet ik er nog meer bijdoen? Weet dat er spullen vervangen moeten worden, maar daar stort ik iedere maand 50 euro extra voor op de rekening.
Tallie1979
Berichten: 23575
Geregistreerd: 16-08-02
Woonplaats: Rucphen
Geplaatst: 19-05-03 09:35
Ik denk dat je het meeste wel op een rijtje hebt En het is altijd handig om een extratje achter de hand te hebben voor als er iets stuk gaat, mankeert aan je paard, of gestolen word..
Ook een verzekering afsluiten voor je spullen is raadzaam.. Maar dat ligt aan de waarde van het geheel
Kleintje
Berichten: 5763
Geregistreerd: 08-11-01
Geplaatst door de TopicStarter: 19-05-03 09:38
Stom he, dat je zo gaat twijfelen of je alles wel op een rijtje hebt. Ben toch bang om op een gegeven moment tekort te komen. Wil altijd graag overal rekening mee houden.
Verzekering van spullen op stal is ook wel slim! Tnx!