Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
Waarom willen ze geen bijrijder? Bellatrix schreef:Tja, als je geen bijrijder mag en je ouders kunnen hem ook niet rijden dan valt er niet zoveel meer te kiezen.Waarom willen ze geen bijrijder?
Vala schreef:Opnieuw het gesprek aangaan met je ouders want wat willen ze dan? Dat je je paard stilzet ofzo? Dat snappen ze toch wel dat dat niet kan?
Ik vind eht bijzonder hoor, er moet toch wel op de een of andere manier tijd vrij te maken zijn voor je paard?
Ik heb diverse opleidingen gedaan met paard erbij en zelfs nog een huishouden en dat is altijd gelukt hoor!

veenman schreef:ik weet het, maar ik heb mijn vorige school jaar helemaal verkloot, waardoor ik het dit jaar een stuk moeilijker heb. en ik heb ook adhd waardoor ik een stuk moeilijker leer, dus ik heb echt mijn tijd nodig nu..
goeroe schreef:veenman schreef:ik weet het, maar ik heb mijn vorige school jaar helemaal verkloot, waardoor ik het dit jaar een stuk moeilijker heb. en ik heb ook adhd waardoor ik een stuk moeilijker leer, dus ik heb echt mijn tijd nodig nu..
En volgend jaar zul je het ook wel zwaar krijgen want dan doe je dus examen. Als je ouders geen bijrijder willen en jij geen tijd hebt moet je misschien toch overwegen om haar te verkopen?