Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
. Maar.... wat kan je betalen
? Dat is ook belangrijk, als je uiteindelijk het geld niet meer hebt voor de luxe stal kan je beter blijven bij de goedkopere stal. Is blijkbaar ook gezelliger voor je zus en je eigen paard. Wat is belangrijker... Als je zus daar moet blijven vanwege haar financiën maar wel bij een K....stal, dan gun je het haar toch de gezelligheid met jou samen?
. Samen kunnen jullie toch dat ge..
... wel aan? En blijkbaar kan jouw paard niet zonder die van jouw zus...
Is ook een belangrijk puntje toch? Succes met je beslissing
pyter schreef:Kies dat gene wat het beste is voor je paard. Als die luxe mooier en beter is zou ik die kiezen al is hij duurder dan is hij tenminste wel beter voor je paard.
zweetlady schreef:hallo allemaal.
ik ben er uit we zijn samen op zoek naar iets, en nu is alles maar aangeboden voor 1 stal:( krijgen we dat weer .maar die stal is gewoon te erg we doen alles verkeerd ,en wij hebben het altijd gedaan .
Brendariss schreef:Niet om t een of t ander, maar hoe luxer hoe ongezelliger merk ik vaak
(Denk aan : mijn-paard-is-duurder-dan-de-jouwe volk)
) is het wel gewoon leuker om naar hem toe te gaan!