.Maar het is natuurlijk eigenlijk de bedoeling dat ze over een tijdje helemaal geen schoentjes meer nodig heeft , maar haar hoeven zo hard en goed zijn geworden dat ze helemaal blootsvoets door het leven kan.
De gewone hoefsmid bekapt haar hoeven hetzelfde als toen ze nog beslagen werd , dit lijkt mij niet juist en in die gedachte word ik nog eens gesterkt door me wat in te lezen over natuurlijk bekappen , zie bijvoorbeeld www.barefoothorse.com .
Zijn er op Bokt mensen die hun paard op een speciale manier laten bekappen voor blootsvoets lopen ?
Welke smeden doen dit , zit er ook imand met veel verstand van zaken bij mij en Rena in de buurt dat jullie weten ? (Oostvoorne) .
En zijn er wellicht ook cursussen voor om dit zelf goed te leren ?
Hoop dat iemand me een beetje praktisch verder kan helpen zodat Rena goed geholpen wordt op weg naar lekker natuurlijke voetjes in een goede stand
.Iemand meer info ?
!


