mooi type, goede maat, zwartbruin.
maar:
-wat vinden jullie van deze afstamming, ik hoor al van verschillende mensen dat zowel Jazz als Partout geen makkelijke karakters doorgeven.
-bovendien had het beest zo'n zweverig show drafje, goed achterbeen gebruik, maar het voorbeen blijft een fractie van een seconde langer naar voren en omhoog dan bij een normale functionele draf......moeilijk uit te leggen.....ik denk dat jullie wel weten wat ik bedoel.
9 van de 10 mensen slaan achterover van zo'n draf. Ik heb echter ooit een paard van een vriend gereden die ook die neiging had om 'zweverig'te draven, en ik vond dat erg lastig. Zo'n beest heeft de neiging om in een tempo te blijven hangen, en is er dan moeilijk uit te krijgen.......ook dit is weer erg vreemd omschreven
sorry!Een paard met een goede draf, kun je bijzonder laten draven op den duur...maar een paard die van nature een 'zweefdraf' heeft.......??????
Wat is jullie oordeel? Ben benieuwd?
Ik zou er dus al niet eens zijn gaan kijken.