Mijn verzorg shetje heeft echt heel erg last van manenexceem. Ze schuurt ál haar manen eraf, en haar vacht raakt ook helemaal open omdat ze jeuk bij de staart heeft en dan bijt ze maar dan raakt ze haar rug. En ze staat in Friesland, Dokkum dus ook best dicht bij de zee.
Ik dacht, misschien heeft iemand een goede tip tegen de manenexceem? wij dachten eraan om haar met zee water af te spoelen? dat heelt de plekjes goed, en ze zeggen dat zeelucht goed is voor de exceem.
Wij willen misschien de pony wel kopen, om haar er vanaf te helpen. Ik denk dat het ook uit stress en verveling komt. Want ze staat nu niet meer dicht bij mijn huis dus kan ik er bijna nooit meer heen. En toen ze net weer terug was waar ze altijd stond is ze 3 keer ontsnapt, en compleet in de stress geraakt. En ik wil haar zo graag helpen want het is zo'n leuk en lief beestje.
Hopelijk heeft iemand de '' gouden '' tip

alvast bedankt!
