Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
. 



. Divine schreef:even een klein vraagje: hoe precies vlechten jullie? Ik bedoel: elk plukje dat ik er bij pak, leg ik er boven overheen. Nu zei me laatst iemand:"je moet eens proberen om die plukjes er onder te leggen."
Daar zou de vlecht strakker van worden, en meer bovenop komen te liggen. Maar bij mij werd dat alleen maar lelijk... of ik doe het niet goed, kan natuurlijk ook.
Dus, bovenlangs, of onderlangs vlechten?
gewoon eroverheen, of steeds rechts, maakt niet echt uit volgens mij. Daphaan schreef:Ik doe er dus juist geen cowboy magic in omdat de manen van Ixion wel te glad worden.
Plukjes gewoon erbij pakken en er niet te moeilijk over doen, dat is mijn tactiekgewoon eroverheen, of steeds rechts, maakt niet echt uit volgens mij.