jennyk schreef:de nieuwe korrels ruiken heerlijk naar gras.
Deze korrels waren wat duurder dan de vorige, nouja niet per zak, maar omgerekend naar kilo's wel
Je betaalde voor de andere 5.99 per 20 kilo en bij deze 4.99 per 15kilo
Ik zal de prijzen aanpassen van de "oude" korrels Kosten: 0,299 p/kg
nw. (groene) korrels Kosten: 0,33 p/kg
Trouwens niet echt slim volgens mij die geur van gras.