Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Pashon schreef:Brainless dat zijn ook onze kosten, maar in het vorige topic werd ik aan het kruis genageld omdat het onmogelijk was dat ik maar €15,- kwijt was qua productie van het hele riddeltje met als eindproduct 600 kilo balen
Pashon schreef:uryanne kan nog 100 keer zeggen dat alles meegerekend is, maar schijnbaar blijven er mensen die weten wat er bij ons in de boeken staan..
Misschien is het ook wel een stukje ontkenning dat sommige mensen nu met de neus op de feiten gedrukt worden dat ze wel degelijk teveel betaald hebben.
Pashon schreef:Uit het vorige topic is wel duidelijk geworden dat het heel regionaal gebonden is wat de prijzen zijn van bepaalde spullen. Toch is vlas uit het hele land te bestellen en kan je zo de goedkoopste uitzoeken. met hooi en stro zit je toch al gauw tegen de hoge verzendkosten aan te hikken.
Janflicka je bericht is erg onduidelijk te lezen. Bestel je per pallet of haal je per baaltje of?
als ik het goed begrijp betaal je voor zowel vlas als hooi €7,50 zijn dat kleine balen hooi of de wat zwaardere?
schrikdraad schreef:Geen aanschaf en geen onderhoud geeft geen realistische weergave van de prijzen.
Dit kan en mag dan ook niet serieus genomen worden in de prijzen die daaruit genoemd worden.
Pashon schreef:uryanne lezen is lastig hé? zoals eerder gezegt is alles meegenomen in de productieprijzen dus dat houd in dan ook echt alles.