Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Billy schreef:Gewoon geen paard houden, da's het allergoedkoopst...
Zo'n vraag komt nl niet uit de lucht vallen........
anouska4ever schreef:Billy schreef:Gewoon geen paard houden, da's het allergoedkoopst...
Zo'n vraag komt nl niet uit de lucht vallen........
ik ga ook geen paard nemen hoor, maar ik ben gewoon nieuwsgierig
virgin_lady schreef:24/7 op de wei met schuilstalScheelt je bodembedekking. Tenminsten als je er nix in doet. Maar zou dat alleen doen met een droge wei en niet als het mega nat is.
_rosita_ schreef:virgin_lady schreef:24/7 op de wei met schuilstalScheelt je bodembedekking. Tenminsten als je er nix in doet. Maar zou dat alleen doen met een droge wei en niet als het mega nat is.
En jij denkt dat die paarden geen hooi eten om zich bijvoorbeeld warm te houden als het zulk k*tweer is als nu, of wormenkuren/wormonderzoek nodig hebben en een dierenarts als het nodig is?
Uiteraard kun je een aantal dingen een stuk goedkoper doen dan menig eigenaar... maar dan zou ik vooral; beginnen met de anky en andere dure dekje ste laten voor wat het is... da's echt niet beter dan een goedkoper. Net zoals een vermogen uitgeven aan allerlei bijpassende peesjes, bandages, jassen, handschoenen en meer van dat soort rommel... Dáár kun je prima op besparen, niet op voeding, bodembedekking etc etc etc
KiWiKo schreef:en wat als jouw pownie vanavond een koliek aanval krijgt en geopereerd moet worden (koste mij 6000 euries) heb jij die liggen.......... of laat je hem dan maar afmaken omdat je het geld niet hebt?
KiWiKo schreef:hihihi hoe goedkoop een paard houden![]()
![]()
gaat niet lukken meis................ niet rechtsaf en niet linksaf
![]()
die dieren kosten een godsvermogen elke maand weer, en dan moet je niet een ziekelijk paard hebben![]()
dus helaas........... droom even in de koelkast zetten