Aangezien mijn paardje mijn zadel ontgroeid is, ben ik op zoek naar een nieuw zadel. Zojuist heb ik een mooi zadel via Marktplaats gevonden en de eigenaresse vertelde dat zij hem bij Joe's Western in Borne vandaan heeft. Heeft iemand ervaring met deze winkel? Op Internet worden de pagina's niet weergegeven --> failliet? En zo ja, iemand enig idee waarom?
Op deze manier probeer ik een idee te krijgen van de kwaliteit van het zadel aangezien de kwaliteit bij de ene leverancier beter/constanter dan de andere is. Overigens is het wel een (groot met goede reputatie) merkzadel.
Alvast bedankt, en ik hoop dat ik deze vraag überhaupt wel mag stellen (reclame? Op wat voor manier dan ook?) Goed, ik wacht af
Groetjes Tessa
Jammer dat ze geen Internet-adres hebben, maar mailen kan wel
Ik wil niet een kat in de zak kopen, ik heb inmiddels genoeg horrorverhalen gelezen en gehoord
Vandaar mijn voorzichtigheid en wellicht hier en daar wat
vragen
) probleem: het zadel zakte op de schoft... Ademo heeft namelijk een hele hoge schoft, met stijle schouders. Vandaag heb ik het 11e zadel op hem gepast; ook geen "match" helaas. Ik blijf doorzoeken!