Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Ik laat me gelukkig niet snel wat aanpraten, liever een paar mensen teveel om advies vragen, dan te weinig. XXTien1979 schreef:Ik heb het niet verkeerd begrepen; ik heb er specifiek naar gevraagd en ze gaf duidelijk aan dat ook de boom verder komt. Wel een beetje gek dan, maar goed.
. De boom mag nooit verder komen dan de laatste wervel! Ik ben dan wel weer benieuwd naar wie dit advies geeft............... XXTien1979 schreef:Ik heb het niet verkeerd begrepen; ik heb er specifiek naar gevraagd en ze gaf duidelijk aan dat ook de boom verder komt. Wel een beetje gek dan, maar goed. Ik kan d'r altijd een keer laten komen.
Elcid bedankt voor je uitgebreide reactie! Ik ga de info even doorspittenIk laat me gelukkig niet snel wat aanpraten, liever een paar mensen teveel om advies vragen, dan te weinig.