Zelfs met dit fantastische dek, echter, moet ik niet proberen een deftig galopje door te raken. Drie galopsprongen ver en het zadel begint al te schuiven. Van links naar rechts vaak, dus ik dacht eerst dat het aan mijn eigen verkeerde zit lag, maar na ook anderen het te laten testen waarvan ik weet dat ze netjes zitten bleek dat het zadel gewoon te wijd was qua boommaat.
Nooit gedacht dat dat zou gebeuren, aangezien Lana inderdaad het oude type haf is. Een referentiefoto nodig? Hier is ze!

Aangezien we vooral recreatief rijden en ik en de eigenaar tot het besluit zijn gekomen dat als we een deftig passend zadel gingen kopen, het een westernzadel ging zijn, ben ik ter info naar de Two Lazy Seven Ranch geweest. Ook Steve gaf mij de tip om een goede pad te zoeken om het zadel te doen blijven zitten, naast een passend zadel. Je kan de anatomie van een paard natuurlijk niet veranderen

Iemand die ervaring heeft met deze situatie en geschikte pads kent?