ik heb al veel goeds gehoord over de bitten van Myler, heb me al redelijk ingelezen over de levels e.d. en dat is ook bijna allemaal duidelijk.
nu loop ik alleen tegen het probleem aan, er zijn zoveel verschillende bitten in de verschillende levels, hoe kies je nou het juiste bit voor jouw paard?
het is bijvoorbeeld duidelijk waarom je voor een paard dat nog nooit een bit in zijn mond gehad heeft, kiest voor een baby bit of een snaffle bit level 1.
maar als je nu bijvoorbeeld rijdt met een Myler snaffle bit level 2, en dit gaat goed en je wilt de volgende stap in de training maken door over te gaan op een shank bit, ga je dan eerst over naar een shank bit level 1 of...?
en wat is het verschil in werking tussen dit bit http://www.toklat.com/dyn_prod.php?p=89-18045&k=87327
en deze http://www.toklat.com/dyn_prod.php?p=89-19045&k=87327
ik neem aan dat het met de ringen te maken heeft
ik zie even door de bomen het bos niet meer
ik hoop dat jullie me verder kunnen helpen.wat zijn jullie ervaringen en hoe zijn jullie tot de juiste keuze gekomen?
het is trouwens pure nieuwsgierigheid, en alvast voorbereiding voor als ik weer de stap ga maken naar een eigen paard. want een goede voorbereiding is het halve werk
bedankt alvast!
weliswaar in het engels, maar voor mij is het iig duidelijk: