Hey allemaal,
bedankt voor jullie reacties. Voor de mensen die daarom vroegen: ik rij western en de trektocht die ik ga maken is ook met westernpaarden.
Wel heb ik besloten om rijbroeken mee te nemen. Ik ben niet gewend om met spijkerbroek te rijden en heb vroeger (toen ik nog Engels reed) 1x met een (achteraf gezien ongeschikte) spijkerbroek gereden, daar had ik toen enorme schuurplekken mee, na 1 uurtje al. Daar ben ik toch een beetje huiverig voor.
Ik ga gewoon kijken of ze bij de ruitershop rijbroeken met lage taille hebben (ik vind die hoge strakke band altijd zo vervelend) en/of jodphurrijbroeken.
Heb ik nog wel 1 vraagje over judphurrijbroeken:
Zou ik daar evt ook westernlaarzen onder kunnen dragen? (nier persé voor de trektocht, maar gewoon algemeen vraagje)
Edit: ik heb mountainhorse rij-wandelschoenen dus ik denk dat ik die gewoon meeneem
die zijn ingelopen.