Hee bokkers! ik zou graag wat meer willen weten over NH en parelli. welke boeken zijn daarvoor geschikt en vinden jullie fijn om daaruit te leren? en hoe duur waren die?
Pat Parelli heeft een boek geschreven met de titel "Natural Horse-Man-Ship". Dit boek is recentelijk naar het Nederlands vertaald en via Bol.com of Mediaboek te krijgen.
Het boek geeft je een goed idee wat de oefeningen zijn, en waarom een paard zo denkt zoals hij denkt. Maar om de oefeningen goed onder de knie te krijgen heb je wel lessen nodig, bij iemand die aanwijzingen kan geven, kan zeggen wanneer je kunt stoppen, of wanneer je MOET doorgaan met een oefening. Want stop je op het verkeerde moment met een oefening, kan het resultaat compleet averechts zijn.
Je komt niet om lessen heen. Maar in het begin is een boek leuk om je er in te verdiepen.
Parelli heeft een heel programma ontwikkeld dat je thuis kunt volgen. Oudere programma's zijn via Marktplaats te kopen, maar hij blijft zijn programma steeds veranderen en verbeteren. De eerste DVD van Parelli is in het nieuwe programma de "Get Started" DVD, en is direct bij Parelli te bestellen.
Het programma van Parelli is echter in het Engels. Er bestaan geen Nederlandse DVD's.
Website met meer informatie en om de DVD te bestellen:
iemand anders nog die boeken heeft die die heel fijn vond?
Cassidy
Berichten: 75551
Geregistreerd: 08-08-01
Woonplaats: Purmerend
Geplaatst: 20-10-10 20:06
Mark Rashid heeft een aantal boeken geschreven die ook naar het Nederlands vertaald zijn. Het zijn meer korte verhalen, amusant om te lezen en je steekt er allicht wat van op.
Verder zijn er al heel veel topics geweest over boeken en ander materiaal binnen de NH, je zou de zoekfunctie een keer kunnen proberen, of anders de Bokt Wiki?