Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
En ontspannen is voor mij overigens ook niet per defenitie met de neus op de grond. Laag=niet altijd goed
. Laag=niet altijd makkelijk. Ontspanning is voor mij als mijn paard alles los laat en lekker gaat sjouwen en dat kan zowel laag als hoog! magda_90 schreef:magic_lover, idd. De merrie die ik gelongeerd heb was een sterrekijker en daarom werkte te touwen in als ze zo hoog bleef lopen. Maar als ze ging zakken en daarbij richting de grond liep was de druk verdwenen en dus de beloning voor het naar beneden lopen.
magda_90 schreef:Mijn doel bij het longeren van die merrie was over de rug en ontspannen lopen. Wat moeilijk ging vanwege het sterrenkijken. Door haar met de touwtjes te ontmoedigen om zo te lopen, en te belonen voor het goede gedrag ging ze goed over de rug lopen, met de neus richting de grond.
Zap, jou verhaal heeft een punt waar ik nog niet over nagedacht heb. Wat ik echter met strak bedoel is (wat ik vaak zie zowel hier als op de manege) het dwangmatige strak opbinden om de kin tegen de borst te willen hebben.
. Ontspannen okee, maar daarmee nog niet actief, in verbinding, en over de rug
.
.
(ook onder het rijden trouwens)
zap schreef:magda_90 schreef:magic_lover, idd. De merrie die ik gelongeerd heb was een sterrekijker en daarom werkte te touwen in als ze zo hoog bleef lopen. Maar als ze ging zakken en daarbij richting de grond liep was de druk verdwenen en dus de beloning voor het naar beneden lopen.
en daarmee waarschijnlijk ook de verbinding?