voetje geven..!! en nu?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
kel_tje

Berichten: 232
Geregistreerd: 26-02-08

voetje geven..!! en nu?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-02-08 13:12

mijn paard kan al voetje geven... nu wil ik dat ze da spaanse pas gaat doen maar hoe leer je dat vanuit voetje geven??

samiratjj

Berichten: 548
Geregistreerd: 26-12-07
Woonplaats: ergens in het noorden

Re: voetje geven..!! en nu?

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-02-08 16:11

Ik lees even mee ..
zelfde probleem

Moondust

Berichten: 261
Geregistreerd: 29-10-06
Woonplaats: Gelderland

Re: voetje geven..!! en nu?

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-02-08 10:12

Je kunt wachten tot je paard uit enthousiasme vanzelf zijn been naar voren gaat uitslaan (en dat dan heel goed belonen natuurlijk).
Je kunt er ook een nieuwe oefening van maken. In dat geval neem jij zelf het been mee naar voren, en beloon je daarvoor. Vervolgens kun je dan jouw hulp gaan afbouwen.
Of je kunt je paard met zijn voorbeen de zweep laten targetten, en die steeds een stukje hoger/verder weg houden.

Coolkoetje
Berichten: 15
Geregistreerd: 29-02-08

Re: voetje geven..!! en nu?

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-02-08 15:55

Ik weet niet hoe je het vanuit voetje moet leren. Maar je kan belonen als hij zijn been een beetje naar voren steekt. Dat ga je heel vaak belonen, maar dan wil je natuurlijk meer en beloont alleen nog maar als hij hem nog een stukje hoger doet, tot op zijn hoogst. Dan het andere been ook. Dan kan je hem leren lopen in de Spaanse pas. Ik weet niet meer hoe dat moet, maar als je bij google vrijheidsdressuur spaanse pas intypt krijg je wel veel dingen over hoe je het kan aanleren. Ik hoop dat je er iets aan hebt. Ik wil dit ook graag aan mijn pink leren als ze in april het weiland ingaat. Succes!

arian_wolf

Berichten: 2033
Geregistreerd: 01-12-05
Woonplaats: Leiden

Re: voetje geven..!! en nu?

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-03-08 20:34

Ik lees even mee..

pantuf
Berichten: 3244
Geregistreerd: 01-11-07

Re: voetje geven..!! en nu?

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-08 10:32

ik volg het ook even

VanHuisUit

Berichten: 6697
Geregistreerd: 06-01-08
Woonplaats: Fiere Noarden

Re: voetje geven..!! en nu?

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-08 22:19

Zie het topic van Goofy Knipoog staat het eigenlijk ook uitgelegd.