Mijn lieve merrie is de laatste jaren weinig gereden En heeft duidelijk veel beweging nodig om spieren te kweken Nu vroeg ik me af of jullie leuke en goede tips hebben om dit met haar te doen Heb alleen een longeerlijn, zweet en slofteugel of touwtje
Balkjes laten lopen! Of hele lage hindernissen.. en hoop dat je 2 longeerlijnen hebt want dan kan je aan de langelijnen beetje schakelen in haar gangen. werkt goed!
Meschien kun je een passoa-teugel kopen (2de hands?) Hier kweken ze vind ik zelf ook veel spieren mee. Veel overgangen en figuren rijden! Ook en de bossen een sprintje trekken kan ook geen kwaad.
Mijn verzorgpaard wordt ook met pessoa getraint, heeft ook een hele tijd stil gestaan. En dat werkt wel aardig... Doordat hij dan ook in de juiste stelling enz loopt traint hij ook zijn rug goed (dit was bij hem het belangrijkst...)