Ik ben nu dan de buiging aan het leren..
Maar.. dat bedoelde ik ook.. zij zakt dan niet in de schoft. Ze probeert het wel maar kan haar evenwicht dan niet vinden en probeert dan achteruit te lopen. Haar tegen een bakrand plaatsten of een touw achter haar langs wil ik niet eens proberen want dat vind ik een vorm van dwang en dat is niet mijn bedoeling.
Ik heb ook niet een vaste volgorde van kunstjes leren. De basis beheerst ze goed en ze kan momenteel ook op het blok, targetten op het blok, targetten op de grond, een rondje draaien, enz. Dus de makkelijke dingen.
Onder moeilijkere dingen neem ik bijvoorbeeld de buiging die ik later uitwerk tot een compliment. De levade had ik als voorbeeld genomen. Ik snap dat ik daar nog niet mee kan beginnen zolang ze de wat makkelijkere oefeningen niet beheerst. Maar ze is op weg, en daarom wou ik alvast wat voorbeelden!!
In ieder geval bedankt voor jullie tips, ik hoop dat er nog wat bijkomen.